Samsung Galaxy Watch 4 46mm LTE Ocena produktu: 4 5

od 1399,00} PLN

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Smartwatche
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 450 x 450
  • Komunikacja: Bluetooth, WiFi, NFC

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm czarny Jeszcze więcej aplikacji i ulepszona łączność teraz na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm uzyskujesz nowy system operacyjny Wear OS Powered żeby Samsung zaprojektowany wspólnie z Google.

W raz z nim zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha i ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz obserwować w jednej, prawidłowo Ci znanej aplikacji Samsung Health.

* dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać komfortowo, zbliżając dłoń do terminala płatniczego.

Mapy Google: zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku. Sklep Play: przystępny dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm np.

Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music: Słuchaj swej ulubionej muzyki. Jednocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej.

Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Automatyczna instalacja Aplikacje instalowane na smartfonie samoczynnie pobierane są na smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm (jeśli dostępna jest ich odpowiednia wersja).* * Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB.

Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi przenośnej Google. Kontrola multimediów Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm wyświetlony zostanie kontroler multimediów.* * dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora.

Łączność LTE Dzięki łączności LTE w smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm czarny nie musisz mieć przy sobie smartfona,mieć dostęp do Internetu*. Słuchaj muzyki, włącz nawigację lub przejrzyj dane, gdy tylko tego Ci potrzeba.

* dostępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. W stałym kontakcie Zostaw smartfona w domu, a i tak przeprowadzisz rozmowę telefoniczną, a także odbierzesz wiadomości od znajomych na smartwatchu Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm czarnym*.

* Wymagany smartfon z systemem Android 10 lub wyższym, a także smartwatch zalogowane na konto Samsung. Odbieraj wiadomości Spójrz na ekran smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm, by od razu przeczytać posty w mediach społecznościowych*.

* Wymagany smartfon z systemem Android 10 lub wyższym, a także smartwatch zalogowane na konto Samsung. Stały dostęp do Internetu Możesz w każdej chwili sprawdzić pogodę, przeczytać maile czy zapoznać się z newsami na smartwatche Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE 46mm, mas...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Smartwatche