Huawei Watch Fit Ocena produktu: 4 5

od 419,00} PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Huawei
  • Kategoria: Smartwatche
  • Przekątna wyświetlacza: 1.4 "
  • Waga zegarka: 1 g
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 400 x 400
  • System operacyjny: Android
  • Pojemność akumulatora: 300 mAh
  • Komunikacja: NFC, Bluetooth, WiFi

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach zróżnicowanych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg potrzebnych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, ponadto możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami stworzonymi przez współpracującą z nami producenta Firstbeat.

Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz tworzyć i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyodrębnionego przez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są nieskomplikowane w użyciu w trakcie intensywnego wysiłku.

wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Wykorzystanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą barw sprawia,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i szerokie. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali trudnym do pogodzenia oczekiwaniom.

ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Równocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i skomplikowana do zarysowania.

Komfort podwyższa także sprężysty pasek. Produkowany z syntetycznego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać najróżniejsze tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne posiadają mają charakter sportowy, inne - tradycyjny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być nadzwyczajnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet dwa tygodnie.precyzyjniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

przez to pozycjonowanie jest mniej staranne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości albo szybkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki czemu geolokalizacja jest staranniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, umożliwia bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a na skutek czego uzyskiwanie coraz udoskonalonych rezultatów podczas zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyposażony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja pozwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, by Cię ostrzec. Dane są przystępne z poziomu urządzenia oraz aplikacji Huawei Health.

równocześnie mogą być źródłem funkcjonalnej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i produkowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z linii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i dokładnie obserwuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczuc

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Smartwatche