Pasja kodowania

Projektowanie stron internetowych jest od wielu lat naszym hobby, dlatego wiemy jak ważne jest poprawne zaprojektowanie strony www. Doskonale wiemy, jak przygotować kod zgodnie z wytycznymi, które prowadzą do osiągnięcia wysokich wyników w wyszukirawce. Optymalizacja kodu w celu przyspieszenia strony to czysta przyjemność. W dorobku posiadamy strony o przeróżnej tematyce, kolorystyce, szacie graficznej, layoucie jak również szerokim spektrum funkcjonalności.
Przy tworzeniu i prokjektowaniu stron www nie sposób nie wspomnieć o zrozumieniu potrzeb klienta oraz jak ważne jest wsłuchanie się w jego potrzeby. Wszelkie nasze realizacje zawsze spełniaja oczenkiwania naszych klientów. Podczas miłego spotkania w domowej atmosferze omawiamy projekt graficzny oraz funkcjonalności po to, aby projekt zawsze odpowiadał charakterowi prowadzonej działalności oraz stanowił niepowtarzalne rozwiązania estetyczne.

chirurgiczna precyzja

Tworzenie skutecznych sklepów internetowych wymaga przykładania wielkiej wagi do każdego detalu związanego ze sprzedażą online oraz śledzenia wszelkich trendów związanych z e-commerce. Dobrze zaprojektowany sklep internetowy to nie tylko poukładana grafika o przyjaznym designie, ale również cały szereg praktycznych funkcji związanych z poprawnym działaniem e-sklepu. Nasze doświadczenie związane z zagadnieniami e-commerce pozwala na odpowiednie dobranie narzędzi dla sklepów online. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest zaskakująco prosta obsługa oraz bogata funkcjonalność, którą dostosowujemy do indywidualnych wymagań każdego sklepu i każdego rodzaju asortymentu.

Do osiągnięcia założeń każdego zlecenia niejednokrotnie prowadzi kręta droga poprzez zakamarki kodu, który potrafi płatać figle. Z uporem maniaka przekopujemy wszelkie źródła tajemnej wiedzy programistycznej aby sprostać wymaganiom naszych klientów i zoptymalizować i oczyścić kod strony internetowej do granic zdrowego rozsądku. Dzięki temu nasze produkty działają szybko i bezproblemowo na większości urządzeń.

Team

Kamil
Kamil
CEO
Michał
Michał
SEO Master

Top 10

Żadna szanująca się firma pozycjonująca strony nie da Wam drodzy klienci gwarancji znalezienia się w TOP10 wyszukiwarki Google lub Bing. Jest to niemożliwe. Na pozycję witryny w wyniokach wyszukiwania wpływa ponad 200 różnych czynników, co więcej, nie są to czynniki stałe. Jeszcze jakiś czas tgemu istotne byłó umieszczenie słów kluczowych (keywords) w kodzie strony. Obecnie wiele wyszukiwarek nie bierze ich nawet pod uwagę. Tak więc poprzeczka, którą muszą przeskoczyć pozycjonerzy została podniesiona znacznie wyżej

Wyzwanie google'a

Najszybszym sposobem odnalezienia strony internetowej jest wyszukanie jej w jednej z wyszukiwarek. Najpopularniejszymi wyszukiwarkami w Polsce są Bing, oraz Google. To właśnie pozycjonowanie w Google, przeglądarce, która zgarnia niemal 90% wyszukań w internecie jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w e-biznesie. Wykonujęmy SEO, pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów (platform e-commerce) w organicznych wynikach wyszukiwania. Działania, które prowadzimy są pozycjonowaniem szerokim, nakierowanym na pozyskanie widoczności na dużą ilość fraz kluczowych generujących stabilny ruch na stronie. W przeciwieństwie do pozycjonowania na frazy, pozycjonowanie szerokie jest bardziej odporne na zmiany algorytmu Google i nie niesie ze sobą ryzyka utraty klientów po obniżeniu pozycji zaledwie jednej frazy.

Po co nam seo?

Powszechnie wiadkomo, że SEO(search engine optimization), zostało na nasz język przetłumaczone jako „optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych”. Inni nazywają je pozycjonowaniem i optymalizacją. Wiadomo też, że SEO jest ciągiem nieskończonych działań w celu poprawienia czytrelności kodu dla wyszukiwarek. Zdajemy sobie sprawę z koniecznośći nasycenia naszych tekstów słowami kluczowymi. Jednak czy wiemy po co tak naprawdę jest nam to całe SEO potrzebne? Do czego go w ogóle wykorzystywać i jak mierzyć jego efekty? Większość odpowie – oczywiście, że wiem!!! Do osiągnięcia jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na określone słowa(frazy kluczowe). Wszystko się zgadza – ale po co nam te wysokie wyniki?

Poniżej znajdziesz 3 najistotniejsze powody:

1. SEO przyciąga klientów do strony internetowej

Zdecydowana większość klientów poszukiwanie produktów czy usług rozpoczyna od wyszukiwarka internetowej (w 97% jest to Google.pl). Dlatego też oprócz ładnie wykonanej, estetycznej strony www liczy się widoczność w sieci. Dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce strona jest łatwa do odnalezienia, co przekłada się na większą ilość odwiedzić, a tym samym wzrost liczby potencjalnych klientów.

2. Większa ilość wejść generuje większy zysk

Pozycjonowanie poprawia pozycję strony na liście wyświetleń. Im więcej osób daną stronę odwiedza, tym większą mamy szansę, że wśród nich są nasi potencjalni klienc. Zdecydowanie więcej osób zna i odwiedza daną stronę jeśli jest ona wyżej w rankingu. Zazwyczaj przekłada się to na wyższe zyski dla właściciela e-commerce lub zwykłej firmy usługowej.

3. Pozycjonowanie(SEO) zwiększa rozpoznawalność strony

Właściwie dobrane dla danej branży słowa i frazy kluczowe są jedynie początkiem do poprawnego promowania strony w Internecie. Zdecydowanie warto publikować na naszej stronie różnego rodzaju artykuły eksperckie z danej dziedziny. Niejednokrotnie opłaca się prowadzić bloga z najnowszymi informacjami o firmie bądź branży. Na wzrost zaufania klientów wpływa zdecydowanie wiedza ekspercka z dziedziny  oraz profesjonalizm. Ze wzrostem zaufania wzrasta rozpoznawalność strony.